ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 4 ürün var.

Altın Erkek Yüzük

68.404 TL

Altın Mimar Sinan Yüzüğü

86.571 TL

Altın Erkek Süleymaniye Camii Yüzük

65.394 TL

Altın Erkek Kayı Kol Düğmesi

48.879 TL

Göz Alıcı Hanedan Ürünleri ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

Hanedan ÜrünleriAltınbaş’ın Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş dönemi padişahlarından ve önemli olaylarından esinlenerek hazırladığı yedi farklı yüzük tasarımından oluşan “Hanedan” koleksiyonu babaların en şık hediyelerinden biri olacak.

Özel olarak hazırlanan Hanedan koleksiyonu; yedi farklı yüzük tasarımından oluşuyor. Koleksiyonda yer alan Kayı, Taht, Rüya, Hüdavendigar, Yıldırım, Saltanat ve Zihgir (Okçu) yüzükleri ayrı hikayalere sahip…

1453 yılında İstanbul’un fethi ile başlayan ve 1683 yılına kadar süren yeni bir çağın başlangıcına atılan bir imza. Osmanlı İmparatorluğu’nun en ihtişamlı, en güçlü ve tüm dünyaya meydan okuduğu dönem…
 
Koleksiyondaki her bir parçanın hikâyesi, iç ve dış yüzeylerde kullanılan gravür ve sembollerle anlatılırken, tasarım anlayışına yeni bir boyut ve farklılık kazandırıyor.
 
Hanedan koleksiyonu, Osmanlı İmparatorluğu dönemi göz önüne alınarak hazırlanan en kapsamlı koleksiyon olup, Altınbaş’ın gelecek nesillere aktarılması için sunduğu bir kültür mirası niteliğindedir.
 
Birbirinden şık koleksiyonlar arasından size en uygun altın kolye, pırlanta yüzük ve pırlanta kolye modelleri ile tanışmak için Altınbaş mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.