ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Filtreler
60 ürün

İNTERNETE ÖZEL

Altın Kedi Kolye

1.472 TL

%20 İndirimli Fiyatı

1.178 TL

YENİ

Altın Yunus Kolye

1.493 TL

YENİ

Altın Fil Kolye

1.523 TL

YENİ

Altın Balık Kolye

2.662 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.130 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın İncili Kuş Kolye

2.894 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.316 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın İncili Kelebek Kolye

2.945 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.356 TL

Altın Zebra Kolye

3.106 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.485 TL

Altın Zürafa Kolye

3.338 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.670 TL

Altın Penguen Kolye

3.409 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.727 TL

Altın Koala Kolye

3.439 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.751 TL

Altın Sincap Kolye

3.479 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.783 TL

Altın Flamingo Kolye

3.530 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.824 TL

YENİ

Altın Kelebek Kolye

2.834 TL

Altın Geyik Kolye

3.590 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.872 TL

Altın Köpek Kolye

3.832 TL

%20 İndirimli Fiyatı

3.066 TL

Göz Alıcı Hayvan Figürlü Kolyeler ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

hayvan figurlu kolyelerKusursuz bir dış görünüm için kıyafetleriniz kadar seçeceğiniz aksesuarlarınızın da önemli olduğunu unutmamalısınız. Altınbaş’ın büyük bir özenle hazırladığı hayvan figürlü kolyeler sayesinde kombinlerinizi en canlı şekilde tamamlayabilir, dilediğiniz stil özelliklerini ön plana çıkarabilirsiniz.
 
Hayvan figürlü kolyeler eğlenceli tasarımları ve manevi değeriyle dikkat çekiyor. Neşeli tasarımlarıyla öne çıkan hayvan figürlü kolyeleri isterseniz eşinize, sevgilinize, dostlarınıza ve aile bireylerinize hediye edebilirsiniz. Mutluluk hikayelerini anlatan ve sembolize eden hayvan figürlü kolyeler sayesinde en özel anlarınızı taçlandırabilirsiniz.
 
Altınbaş imzalı çeşitli hayvan figürleriyle desteklenen tasarımlar, renkli taşlarla görselliğini artırıyor. Tarzında yeniliğe açık olan özgün ve güçlü kadınların tercih ettiği hayvan figürlü kolyeler doğadan ilham alınarak mücevher modasına uygun olabilecek şekilde tasarlanıyor. Altın ve pırlantadan tasarlanan kolyeler, kadınlara hem özel günlerinde hem gündelik hayatlarında eşsiz kombinlerin kapılarını aralıyor.
 
Mücevher tasarımlarında sıkça kullanılan hayvan figürleri kullandığınız mücevherin sizin için farklı anlamlar taşımasını sağlıyor. Zarif görünümüyle dikkat çeken tasarımlar aşk, şans, sevgi ve pozitif duyguları en iyi şekilde dışarıya yansıtabilmenize imkan veriyor.
 
Her biri farklı anlamlar taşıyan ve farklı kullanım alanlarına sahip olan kolyelerle sizler de tarzınızı hiç olmadığı kadar özgün ve başarılı bir şekilde oluşturmaya başlayabilirsiniz. En güzel duygularınızı dile getirebileceğiniz, isterseniz sevdiklerinize armağan ederek onların sizler için ne kadar eşsiz olduklarını hissettirebileceğiniz mücevherler pırıl pırıl parlayan hayvan figürleriyle beğenileri topluyor.
 
Birbirinden özgün duruşlarıyla ilgi gören hayvan figürlü kolye modelleri birçok kişi için sadece bir aksesuar olmaktan daha fazlasını ifade ediyor. Değerli taşlarla dizayn edilen kolyeler kişisel prestijinizi yansıtabilmenizi sağlarken, dış görünümünüzü hayallerinizdeki gibi oluşturabilmenizi sağlıyor. Tarzınızı ve karakterinizi yansıtabileceğiniz hayvan figürlü kolyeler arasında büyüleyici duruşuyla dikkat çeken tasarımlar sizleri bekliyor.
 
Altınbaş’ın mücevher konusundaki geniş bilgi birikimi ve tecrübesi ile şık tasarım çizgilerinde bir araya gelen hayvan figürlü kolyeler en avantajlı fiyat seçenekleriyle sizlere sunuluyor. Şıklığı ve modernliğiyle dikkatleri üzerine çeken hayvan figürlü kolye tasarımları Altınbaş güvencesiyle sizlere sunuluyor. Ürün fiyatları seçeceğiniz ürünün tasarım özelliklerine göre değişiyor.