ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 22 ürün var.

Altın Tesir Kiswa Kolye

32.208 TL

Altın Tesir Kolye

24.426 TL

Altın Tesir Yüzük

17.960 TL

Altın Tesir Kiswa Yüzük

9.120 TL

Altın Tesir Kolye

ÖZEL FİYAT

17.274 TL

Altın Tesir Kiswa Kolye

17.820 TL

Altın Tesir Küpe

20.993 TL

Altın Tesir Küpe

19.776 TL

Altın Tesir Kiswa Kolye

21.472 TL

Altın Tesir Kolye

41.368 TL

Altın Tesir Kiswa Kolye

22.051 TL

Altın Tesir Kolye

23.747 TL

Altın Tesir Küpe

22.151 TL

Altın Tesir Kolye

23.288 TL

Altın Tesir Küpe

21.772 TL

YENİ

Altın Tesir Kolye

15.765 TL

Altın Tesir Kolye

15.984 TL

Altın Tesir Yüzük

17.721 TL

Altın Tesir Kiswa Küpe

ÖZEL FİYAT

18.088 TL

Altın Tesir Yüzük

18.419 TL

Altın Tesir Küpe

21.791 TL

Altın Tesir Yüzük

18.379 TL

Göz Alıcı Te'sir Ürünleri ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

tesir koleksiyonu

Altınbaş, manevi değeri yüksek mücevherlerle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Klasik yapıdaki mücevherlere iyi bir alternatif arayan kişiler tarafından tercih edilen Te’sir Koleksiyonu’ndaki tasarımlar büyüleyici duruşuyla ilgi görüyor. Kuran’ı Kerim’in nazara ve kötü enerjilere karşı koruyucu etkisi olan Nas ve Felak surelerinin işlendiği Te’sir kolye tasarımları, nazardan korunabilmeniz için büyük bir titizlikle tasarlanarak sizlere sunuluyor. Altınbaş özel Te'sir Koleksiyonu kolyelerinin iki yüzü için iki ayrı sure işlenmiştir.
 
Altınbaş Te’sir Koleksiyonu içerisinde yer alan kolyelerin iki ayrı yüzü için iki ayrı sure işleniyor. Kendiniz ya da sevdikleriniz için sahip olabileceğiniz bu değerli ve özel kolyeler arasında her yaştan kadının stiline uyum sağlayabilecek birbirinden özel seçenekler yer alıyor. Nazar duaları içeren, altın ve değerli taşların muhteşem uyumluluğuyla tasarlanan Te’sir kolyeleriyle günün her anında kendinizi daha özel hissetmeye başlayabilirsiniz.
 
Hayatınızın her anında sizlere eşlik ederek manevi değerini sürekli yükselten Te’sir kolye modelleri altının ışıltılı duruşunu dışarıya en iyi şekilde yansıtabilmenizi sağlıyor. Her bir tasarım ayrıntısı en detaylı şekilde ele alınan kolye modeliyle girdiğiniz her ortamda dikkatleri anlamlı ve şık stilinize çevirebilirsiniz. Dış görünümüne özen gösteren ve manevi değeri yüksek mücevherler kullanmaktan hoşlanan kadınlar için vazgeçilmez bir parça olan Te’sir Koleksiyonu’ndaki kolyelerle spor, klasik ve alternatif giyim tarzınızı vurgulayabilirsiniz.
 
Altınbaş’ın sizlere sunduğu özel kolye modelleri sayesinde zarifliğinizi ve şıklığınızı koruyabilir ve farklı bir noktaya taşıyabilirsiniz. Pek çok farklı stilde modeller tasarlandığı için her kadının kendi tarzını yansıtabileceği bir tasarım bulabilmesi son derece kolay hale geliyor.
 
Güçlü duruşunuzu en modern ve anlamlı şekilde sergileyebileceğiniz kolye modelleriyle modaya uyum sağlayarak tarzınızı geliştirebilirsiniz. Işıltılı görünümleriyle ilgi odağı olmayı başaran Te’sir Koleksiyonu kolyeleri, kadınların tarzlarını tamamlayabilecekleri en önemli ve özgün aksesuarlar arasında yer alıyor.
 
Birbirinden özgün ve yenilikçi tasarımları ile ön plana çıkan kolyeleri sevdikleriniz için doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve evlilik yıldönümü gibi özel anlarda tercih edebilirsiniz. Özel tasarımları ve gösterişli yapısıyla dikkat çeken kolye modellerini bir ömür boyu kullanmaya devam edebilir, mücevher koleksiyonunuza farklı bir anlam kazandırabilirsiniz.

Birbirinden şık koleksiyonlar arasından size en uygun altın kolye, pırlanta yüzük ve pırlanta kolye modelleri ile tanışmak için Altınbaş mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.