ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 13 ürün var.

İNTERNETE ÖZEL

Altınbaş Life Tuğra Kolye

7.361 TL

Sepette %15 İndirim

6.257 TL

Altın Tuğralı Kolye

ÖZEL FİYAT

23.284 TL

22 Ayar Altın Tuğralı Kolye

35.800 TL

Altın Tuğra Kolye

ÖZEL FİYAT

44.167 TL

Altın Tuğra Kolye

ÖZEL FİYAT

44.570 TL

Altın Tuğra Kolye

ÖZEL FİYAT

45.994 TL

22 Ayar Altın Tuğralı Kolye

47.967 TL

Altın Tuğra Kolye

ÖZEL FİYAT

49.792 TL

YENİ

22 Ayar Altın Tuğralı Lira Kolye

57.410 TL

22 Ayar Altın Tuğralı Kolye

59.484 TL

22 Ayar Altın Tuğralı Kolye

61.208 TL

22 Ayar Altın Tuğralı Kolye

65.405 TL

22 Ayar Altın Tuğra Kolye

70.701 TL

Göz Alıcı Tuğralı Kolyeler ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

tugrali kolyelerOsmanlı döneminde padişahların imza olarak kullandığı özel tuğranın üzerlerinde yer aldığı altın kolye modelleri estetik tasarımları ile dikkat çekiyor. Mücevherler üzerinde sık sık kullanılan Osmanlı tuğrası hat sanatının eşsiz örneklerinden olan tuğraları gün boyunca üzerinizde taşımanızı sağlıyor.
 
Her yaştan kadının günün her anında kullanabileceği şekilde dizayn edilen Osmanlı tuğralı altın kolyeler klasik ve geleneksel altın kolye modellerini sevenlere de hitap ediyor. Klasikleşmiş tasarımların modern tasarım dokunuşları ile yeniden canlandığı Osmanlı tuğralı altın kolye modellerine sizler de Altınbaş güvencesi ile sahip olabilirsiniz.
 
Spor, klasik ve alternatif gibi pek çok farklı giyim stiline uyum sağlayabilen Osmanlı tuğralı altın kolye modelini sevdiklerinize hediye olarak da sunabilirsiniz. Özel günlerinizde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz Osmanlı tuğralı altın kolye modelleri ile sevdiklerinize gösterdiğiniz değeri hissettirebilirsiniz.
 
Altınbaş’ın yenilikçi ve özgün tasarım dokunuşları ile tasarlanan Osmanlı tuğralı altın kolye modeline tarzınızda yer vererek hayal ettiğiniz kombinleri gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Özel gün ve gecelerde kullanıma uygun olan Osmanlı tuğralı altın kolye modellerini dilerseniz gündelik kullanımlarda da değerlendirebilirsiniz.
 
Birbirinden özgün tasarımlara sahip olan Osmanlı tuğralı altın kolye modellerini inceleyerek sizler de stilinize ve zevkinize uygun olan kolye modellerine sahip olabilirsiniz. Altınbaş imzalı Osmanlı tuğralı altın kolyeler ile stilinizi renklendirmeye başlayabilirsiniz.