ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Sıralama
  • Hızlı gönderim
  • Yeni Ürünler
  • İndirimli Ürünler
  • İnternete Özel Ürünler
31 ürün
Altın Çocuk Anahtar Küpe

Altın Çocuk Anahtar Küpe

815 TL

%20 İndirimli Fiyatı

652 TL

Altın Çocuk Küpe

Altın Çocuk Küpe

938 TL

%20 İndirimli Fiyatı

750 TL

Altın Çocuk Küpe

Altın Çocuk Küpe

1.182 TL

%20 İndirimli Fiyatı

946 TL

YENİ

Altın Çocuk Küpe

Altın Çocuk Küpe

1.045 TL
Altın Çocuk Kalp Küpe

Altın Çocuk Kalp Küpe

1.407 TL

%20 İndirimli Fiyatı

1.125 TL

Altın Çocuk Yıldız Küpe

Altın Çocuk Yıldız Küpe

1.488 TL

%20 İndirimli Fiyatı

1.191 TL

Altın Çocuk Kalp Küpe

Altın Çocuk Kalp Küpe

1.534 TL

%20 İndirimli Fiyatı

1.227 TL

Altın Çocuk Çiçek Küpe

Altın Çocuk Çiçek Küpe

1.544 TL

%20 İndirimli Fiyatı

1.235 TL

En Şık Çocuk Küpeleri Eşsiz Modelleri İle Altınbaş'ta!

çocuk küpeleriAltının büyüleyici ışıltısı, çocukların sevimli dünyasında bambaşka bir form kazanıyor. Altınbaş’ın eşsiz kalitesi ve kusursuz işçiliği ile dizayn edilen altın çocuk küpe modellerine muazzam bir zarafet hakim. Her yaş grubundan çocukların kullanımına uygun olarak hazırlanan klipsli ve vidalı çocuk küpeleri özel bir koleksiyonla karşınızda!

Kıymetli taşlarla bezenerek zamansız bir trende dönüşen küpeler, çocukları mutlu etmenin zarif bir yolu oluyor. Güvenli kullanım sunan oval hatları, sevimli figürleri ve canlı renkleriyle ön plana çıkan çocuk küpeleri, zaman geçtikçe çocukluktan kalan en anlamlı hatıraya dönüşüyor. Yıllarca saklanan ve nesilden nesle aktarılan bir değer olan bu tasarımlar, renkli ve bir o kadar da albenili bir dünya ile sizleri tanıştıracak.

Çocukların en sevdiği renkleri en canlı şekilde yansıtan Altınbaş çocuk küpeleri arasında geleneksel bir figür olan nazar boncuğu da yer alıyor. Yıllar içerisinde hoş bir hatıraya dönüşecek olan bu tasarım küpeler Altınbaş’ın benzersiz işçilik kalitesini mutlaka taşıyor olmalı! Siz de çocuğunuzun ilk küpesi olacak tasarımı, Altınbaş kalitesini her yönüyle yansıtan bu özel koleksiyon içerisinden seçebilirsiniz.

Aksesuarlara küçük yaşlarda ilgi duymaya başlayan çocukların kendi yaşlarına uygun bir görünüm sergileyen tasarımları kullanmaları için bu özel koleksiyona göz atabilirsiniz. Siz de Altınbaş altın küpeleri, dünyanın en kıymetli varlıkları olan çocuklara doğum günü ya da karne hediyesi olarak da tercih ederek onları mutlu edebilirsiniz.

Birbirinden şık altın künye, bebek hediyesi,  altın bileklikler, çocuk küpesi altın ya da pırlanta modelleri  ile tanışmak için Altınbaş mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

1. Çocuk Küpesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Çocuk küpesi alırken küpeyi takacak çocuğun yüz şekline, küpe ile birlikte giyeceği kıyafete ve kesinlikle alınan küpenin gerçek altın olup olmadığına dikkat edilmelidir. Aksi halde sahte materyallerden üretilen küpeler çocukların kulağında tahriş ve alerjiye sebebiyet verebilir.

2. Bebek Küpesi Nasıl Çıkarılır?
Bebeklerin kulakları deldirildikten sonra geçici küpeler ile 6 hafta boyunca beklenmelidir. 6 haftanın sonunda kulak memesi tamamen iyileşme gösterir. Bebek küpesi çıkartılırken küpenin takıldığı alanın etrafına krem sürülerek yumuşatılmalı ve bebeğin canını yakmadan hafifçe geri çekilerek çıkartılmalıdır. Çıkarma işleminin ardından tekrar nemlendirici ve antiseptik kullanılmalıdır.

3. Bebek Küpesi Uyurken Takılabilir mi?
Bebek küpesinin bebeğinize uyurken takılmasını tavsiye etmemekteyiz. Bebek uyurken takılmaya çalışılan küpe bebeğin o sıradaki ani bir hareketiyle bebeğe ve bebeğin kulağına zarar verebilir. Ayrıca, uyku sırasında bebeğin kulağında küpe olması sağına ya da soluna döndüğünde bebeğin kulağına zarar verebilir ve kulağından çıkarak küpeyi yutmasına sebep olabilir.

4. Bebek Küpesi Nasıl Temizlenir?
Bebek küpeleri çeşitli şekillerde temizlenebilir. Öncelikle Alsonic gibi yıkama cihazlarını tercih edebilirsiniz. Küpeleri dezenfekte edici bir solüsyon kullanarak temizleme ve sıcak suyla temizleme seçeneğini kullanabilirsiniz. Özel narin küpeler için ise kase, ılık su, yumuşak bir havlu veya yumuşak bir bez gerekebilir. Yatmadan, denize, havuza ya da banyoya girmeden önce bebeğin kulağından küpeleri çıkarmak daha uzun süre temiz kalmasını sağlayacaktır.

5. Bebek Küpesi Boyutları Standart mıdır?
Bebek küpesi boyutlarında belli bir standart yoktur. Ancak, bebeğin kulaklarına zarar verilmemesi adına genellikle ufak boyutlardaki küpeler kullanılır ve tercih edilir. Bebek küpesi boyutları ve ağırlığı küpenin modeline, küpede kullanılan malzemelere göre de değişiklik gösterebilir. Yeni doğan bebeklerde genelde 1 yaşına kadar vidalı ve top şeklindeki küpeler tercih edilir.