ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Filtreler
39 ürün

 

besties

Yakın arkadaşlıkları vurgulayan Besties kavramından yola çıkan Altınbaş, arkadaşlarınız ile aranızdaki ilişkileri vurgulayabileceğiniz en özel takıları sizlere sunuyor. Yıldızların peşinde olan Besties Koleksiyonu ile siz de rengarenk bir dünyaya adım atmaya başlayabilirsiniz.

Birbirinden eğlenceli 4 arkadaşın yıldızlara kadar uzanan hikayesini sunan Besties Koleksiyonu yepyeni tasarım dokunuşları ile hayat bulan genç kız mücevherlerini içeriyor. Bellatrix, Alya, Kleeia ve Navi isimli 4 ayrı karakterin yer aldığı koleksiyon ile Besties’in ışıltılı dünyasını sizler de keşfedebilirsiniz.

Genç kız kolye modellerinden genç kız altın küpe modellerine kadar uzanabilen geniş bir yelpazedeki ürünleri içeren koleksiyon canlı yapısıyla dikkat çekiyor. Duygusal ve narin yapıya sahip olan sahnelerin yıldızı Kleeia karakterini simgeleyen koleksiyonda genç kız altın bilezik modelleri ve genç kız altın kolye modelleri bulunuyor. Tam bir balık burcu olan Kleeia, sporcu kişiliğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Besties’den şeflerin yıldızı olan Navi tam bir akrep burcu olarak öne çıkıyor. Sessiz ve sakin yapıya sahip olan Navi’nin takıları arasında genç kız uzun kolye modelleri ve genç kız küpe modelleri ışıldıyor. Eşsiz bir aşçı olan Navi, özellikle genç kızlar için altın kolye modelleriyle tercih sebebi oluyor.

Besties ekibinin sosyal medya fenomenleri arasındaki Bellatrix giyimine özen gösteren ve sinema ile ilgilenmekten keyif alanların favorisi oluyor. Genç kız altın kolye ve genç kız küpe modelleri ile ilgi çeken Bellatrix pozitif enerjisiyle öne çıkıyor. Genç kız altın bileklik çeşitleriyle de ilgi gören Bellatrix dış görünümüne özen gösteren ekip üyeleri arasında yer alıyor.

Arkadaş grubunun heyecanlı ve tam bir koç burcu olan Alya’sı da ilgiyi üzerine çekiyor. Zaman zaman buluşmalarına geç kalan iyi bir uykucu olarak tanınan Alya, teknolojik aletlerle ilgilenmekten keyif alıyor. Genç kızlar için altın takılar denildiğinde akla gelen Alya, genç kız takı çeşitlerine hayatının her anında yer ayırıyor.

Sizler de Altınbaş’ın ilgi çekici Besties Koleksiyonu sayesinde genç kız aksesuarları seçiminizi en yenilikçi şekilde yapabilirsiniz. Genç kız bilezik modelleri ve genç kız kolye modelleri ile daha pek çok farklı tasarımı bulabileceğiniz Besties Koleksiyonu, ruhunuzun yansıması olabilecek anlamlı takıları sizlere sunuyor. Küpe modelleri genç kullanıcılarına sunulan diğer takılar arasında yer alıyor. Her biri farklı anlamlar ifade eden Bellatrix, Alya, Kleeia ve Navi karakterlerinin yansıması haline gelmiş tasarımları inceleyerek kendiniz ya da sevdikleriniz için değerlendirebilirsiniz.