ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA

Erkek Arkadaşa ve Sevgiliye Hediye Fikirleri

Altınbaş
Toplam 5 ürün var.
Altın Kuka Tespih

KAMPANYA ÜRÜNÜ

Altın Kuka Tespih
1.114
Altın Tespih

% 20

Altın Tespih
2.271
Altın Tespih

% 20

Altın Tespih
4.486
Erkeklerin büyük bir tutku duyduğu aksesuarlar arasında tesbihler yer alıyor. Altınbaş güvencesi ile sizlere sunulan tespihler ile erkeklerin dünyasına hitap etmeyi sizler de başarabilirsiniz. Kendiniz ya da sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz tesbih modelleri Altınbaş’ın sıra dışı tasarımları ile birleşiyor.
 
Göz alıcı püskül kısımları ve değerli taşlar ile dizayn edilen tesbihler zarafetli duruşu ile erkeklerin ilgisini çekiyor. Her erkeğin yaşına ve stiline uyum sağlayabilecek tesbih modellerinin yer aldığı Altınbaş koleksiyonlarından seçiminizi yaparak sevdiğiniz kişilere günün her anında kullanabileceği bir hediye sunabilirsiniz.
 
Trendlere uyumlu olarak tasarlanan tesbih modelleri aynı zamanda erkeklerin giyim stillerine de uyum sağlıyor. Dış görünümüne özen gösteren ve aksesuar kullanmaktan keyif alan erkeklerin tercihi olan Altınbaş tesbih modelleri ile günün her anında stiliniz ile ön plana çıkabilirsiniz.
 
Farklı stiller ile birlikte kullanabileceğiniz tesbihler çağlar boyunca farklı amaçlar için kullanılan ve farklı yetilerin sembolü olarak kullanılan erkeklerin vazgeçilmez aksesuarları arasındadır. Çok yönlü kullanımı olan tespihlerin tasarımları kullanım amaçlarına göre farklılık gösteriyor.
 
Süs eşyası olarak da kullanılabilen tesbihler aynı zamanda koleksiyoncuların da en değer verdiği parçalar arasındadır. Göz alıcı şekiller, motifler ve tasarımların yer aldığı tesbihleri özel günlerde sevdiklerinize sizler de hediye edebilirsiniz. Özel günlerinizin daha da özel geçebilmesini sağlayacak tesbihlere Altınbaş güvencesi ile sizler de sahip olabilirsiniz.
Devamını Oku