ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn

Göz Alıcı Piercing Modelleri ile Tarzını Yansıt

Piercing Nedir?

Piercing, vücudun çeşitli bölgelerine uygulanan, deriye ya da mukozaya delme işlemi yapılarak takılan bir aksesuardır. Genellikle piercing modelleri kulak, burun, kaş, dudak ve göbek deliği bölgesine takılır.

Piercing Modelleri Nelerdir?

Piercing çeşitleri, halka (ring), toplu iğne (barbell), stud, dil toptanı (tongue stud), spiral, retainer ve dermal piercing olarak adlandırılır. Modeller takıldığı vücut bölgesine göre ağız piercing ya da el piercing şeklinde de sınıflandırılır.

Piercing Nasıl Takılır?

Piercing türleri, delici bir alet ya da steril bir iğne yardımı ile deri veya mukoza tabakası delinerek takılır. İstendiğinde çıkarılabilir ve yeniden aynı bölgeye takılabilir.

Piercing Nasıl Çıkarılır?

Piercing türleri, sterilize bir alet yardımı ve uygun ekipmanlar yardımı ile çıkarılabilir. Vidalı olan modeller dikkatlice gevşetilerek, basınçlı olan modeller ise hafifçe bastırılarak çıkarılabilir.

Piercing Kaç Gün Sonra Değiştirilir?

İlk defa takıldıktan sonra bölge iyileşene kadar piercing modelleri değiştirilmemelidir. İyileşme süresi kişiden kişiye ve piercingin takıldığı bölgeye göre değişebilir.

Piercing Fiyatları Nelerdir?

Tercih edilen modele göre piercing fiyatları değişir. Kaç gram altın kullanıldığı, altının kaç ayar olduğu ve işçilik özellikleri piercing fiyatlarının farklı olmasının nedenleridir.