ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn

Göz Alıcı Bi̇lekli̇k Ürünleri ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

Özel günlerin ve aynı zamanda gündelik giyimin de favori aksesuarları arasında yer alan bileklikler Altınbaş’ın özgün tasarım dokunuşları ile yeniden hayat bularak sizlerle buluşuyor. Stilinizi vurgulayabilmenin ve dışarıya yansıtabilmenin en zarif yollarını sizlere sunan altın bileklik modellerini inceleyerek sizler de günün her anında kullanabileceğiniz bileklik modellerine sahip olabilirsiniz.
 
Geleneksel ve gösterişli motiflerden, sade ve yeni tasarımlara kadar son derece geniş bir yelpazede sizlere sunulan bileklik modelleri her stilden kadının beğenisini toplamayı başarıyor. Tek başına kullanıldığı zamanlarda bile kıyafetlerinize farklı bir hava katabilecek etkiye sahip olan bileklik modellerini dilerseniz farklı mücevherler ile birlikte de kombinleyerek kullanabilirsiniz.
 
Özel günlerde sevdiklerinize hediye olarak da sunabileceğiniz bileklik modelleri arasında altın, pırlanta, safir ve yakut gibi pek çok farklı türde tasarlanan bileklik modelleri yer alıyor. Zarif ve aynı zamanda asaletli bir dış görünüm elde edebileceğiniz bilek modelleriyle klasik, spor ve alternatif giyim tarzını sizler de vurgular ve girdiğiniz her ortamda dış görünüşünüz ile ön plana çıkmayı başarabilirsiniz.
 
Altınbaş güvencesi ile sahip olabileceğiniz bileklik modelleriyle modaya uyumlu giyinmenin tadını çıkarabilir ve hayal ettiğiniz stillerin gerçeğe dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Geniş model seçeneğiyle sizlere sunulan bileklik modellerini inceleyerek sizler de bir ömür boyu kullanabileceğiniz değerli mücevherlere sahip olabilirsiniz.
 
Altınbaş'ın birbirinden şık altın bileklik modelleri , pırlanta bileklik modelleri gibi farklı aksesuar modelleri ve çeşitleri için Altınbaş mağazaları ile tanışabilirsiniz.

Bileklik Hangi Kola Takılır?

Bilekliğin sol ya da sağ kola takılması gibi bir zorunluluk yoktur. Hangi kolunuza yakıştığını düşünüyorsanız bilekliğinizi, o kolunuza takabilirsiniz. Genellikle bir kolda saat ya da başka bir aksesuar varsa bileklik için diğer kol tercih edilir. Ancak uyumlu olacağını düşünüyorsanız bilekliğinizi saat ya da diğer aksesuarlarınız ile birlikte kullanabilirsiniz.

Bileklik Nasıl Bağlanır?

Bileklik modelleri, çeşitlilik gösterdiği için her modelin farklı bir bağlanma şekli vardır. Eğer bileklik ip ise tercihe göre iki farklı şekilde bağlanabilir: Fiyonk ya da iki tur düğüm atarak bilekliğinizi bağlayabilirsiniz. Bilekliğiniz değiştirilerek takılabilecek bir model ise bağlayarak takmak, bilekliği çıkarma aşamasında kolaylık sağlar.

Antistatik Bileklik Ne İşe Yarar?

Antistatik bileklik, vücutta başı boş dolaşan statik elektiriği vücuttan atmaya yarayan bir bileklik türüdür. Statik elektrik bir nesneye temas ettiğinizde çıkardığı sesle kendini belli eder. Antistatik bileklikle vücudunuzda yer alan statik enerji sürekli olarak toprağa boşaltılır. Antistatik bilekliğin bir tarafı kola, beraberinde gelen spiral kablonun ucu da toprağa bağlanarak kullanılır.

Bandana Bileklik Nasıl Bağlanır?

Bandanayı bileklik haline getirip bağlamak için ilk olarak bandanayı tamamen açıp daha sonra kare olacak şekilde katlamanız gerekir. Bandanayı üçgen olacak şekilde katlayıp üst köşesini geriye doğru kıvırmalısınız. Bilekliğin her iki noktasından orta kısmına kadar eşit oranda katlayarak, bileğinize sarıp uç kısımlarını bağlamalısınız.

Bileklik Kancası Nasıl Takılır?

Kancalı bileklikleri; birinin yardımı olmadan, tek başınıza takma konusunda güçlük yaşayabilirsiniz. Fakat pratik yaptıkça ve zaman geçtikçe bilekliği çok kolay bir şekilde takabilirsiniz. Bilekliği takacağınız kolunuzdan destek alarak bilekliği çevirin. Kanca kısmını bir elinizle açık tutarken, uç tarafını da kancanın içine yerleştirip bilekliği takma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bileklik Nasıl Parlatılır?

Bilekliklerinizi parlatmanın birden fazla yolu vardır. Bunlardan bazıları; su ve sabun karışımı, deterjanlı temizlik yöntemi, diş macunu, sirkeli su ve karbonat karışımı, tuz ve limon karışımı, deterjanlı kaynamış su, beyaz sabun ve amonyak ile temizleme ve parlatma gibi yöntemlerdir. Bu yöntemlerden herhangi biriyle parlatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bileklik Nasıl Daraltılır?

Bilekliği daraltma işlemi, bilekliğin modeline ve neden yapıldığına göre değişiklik gösterir. Metal, deri, ip veya altın gibi bilekliklerin her biri için farklı işlemler uygulanır. En doğru ve uygun yöntem, bilekliği aldığınız yere gitmeniz ve bileğinize uygun bir şekilde küçültülmesini talep etmeniz olacaktır. Bileklik, bileğinizin ölçüsüne göre model bozulmadan daraltılabilir.

Kararan Bileklik Nasıl Parlatılır?

Kararan bileklikler zarar görmeyecek bir şekilde temizlenmelidir. Diş macunu, tuz ve deterjanın yanı sıra kararan bileklikler; kaynar su ile de parlatılabilir. Bir tencerenin içine temizlenmesini istediğiniz bileklikleri ve suyu koyarak kaynatmaya başlamalı, su kaynadıktan maksimum 3 dakika sonra takıları sudan çıkarmalı ve kurulamalısınız. Bu işlemi üç ayda bir uygulayabilirsiniz. Altın bilekliklerin kararmaya yol açmaması için kullanım koşullarını göz önünde bulundurmanız ve muhafaza edeceğiniz zaman uygun şekilde hareket etmeniz önemlidir. Gün içerisinde sık sık takı kullanıyorsanız seçeceğiniz ürünlerin kaliteli üretilmesi gerekir. Aksi takdirde satın aldığınız ürünlerde kararma gibi problemler meydana gelebilir. Doğru ürün seçimleriyle temizlik konusunda da avantajlı duruma geçebilirsiniz.