ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Filtreler
11 ürün

Altın Çift Sarmal Yansıma Bileklik

6.103 TL

%20 İndirimli Fiyatı

4.882 TL

Altın Çift Sarmal Yansıma Bileklik

6.202 TL

%20 İndirimli Fiyatı

4.962 TL

Altın Çift Sarmal Yansıma Kolye

9.936 TL

%20 İndirimli Fiyatı

7.949 TL

Altın Lotus Yansıma Küpe

10.542 TL

%20 İndirimli Fiyatı

8.434 TL

Ametist Taşlı Altın Yansıma Küpe

14.563 TL

%20 İndirimli Fiyatı

11.650 TL

Altın Sarmal Yansıma Küpe

16.887 TL

%20 İndirimli Fiyatı

13.510 TL

Göz Alıcı Yansıma Koleksiyonu Modelleri Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

Altınbaş’ın en anlamlı ve özel koleksiyonlarından olan Yansıma Koleksiyonu içinizdeki Ben’e özel bir yolculuk yapabilmenizi sağlıyor. Asıl gücün sizde olduğunu ifade eden Yansıma Koleksiyonu’nda moda dünyası ile uyumlu olabilecek şekilde tasarlanmış özel mücevherler bulunuyor.
 
Sarmal temasından yola çıkılarak tasarlanan ürünler dünyanın dönüşünü, rüzgarın ve suyun döngüsünü en iyi şekilde tasarımıyla yansıtıyor. Bilişsel bir yolculuğu mücevher dünyasına kazandıran Altınbaş, içsel bir yolculuğa çıkabilmenize imkan sağlıyor. Kendinizi değerli ve özel hissedebilmenizi sağlayan özel tasarımlar her yaştan kadının stiline eşsiz bir şekilde uyum sağlıyor.
 
Dış görünümüne özen gösteren güçlü ve modern kadınların tercih edebileceği tasarımları içeren Yansıma Koleksiyonu, birbirinden özgün tasarımlı mücevherlere erişebilmenizi sağlıyor. Gününüzün her anında sizlerle beraber olabilecek mücevherle bu sayede manevi değerini de daima yükseltiyor.
 
Kendi iç dünyanızı en derin şekilde hissederek dışarıya yansıtabilmenizi sağlayan Yansıma Koleksiyonu içerisinde tasarımlar spor, klasik ve alternatif giyim stilleriniz ile mükemmel bir birliktelik yakalıyor. Manevi değeri yüksek ve alternatif tasarım dokunuşlarıyla hayata geçirilen mücevherlerden hoşlanıyorsanız sizler de Yansıma Koleksiyonunda bulunan en özel parçaları inceleyebilirsiniz.
 
Karakterinizi ve modunuzu yansıtabileceğiniz Yansıma Koleksiyonu mücevherleri, uzun yıllar boyunca büyük bir keyifle kullanabileceğiniz tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Her biri farklı kullanım alanına sahip olan tasarımlar sayesinde iç dünyanızdaki sırları dışarıya yansıtmayı başarabilir ve kendinizi her zamankinden daha güçlü hissetmeye başlayabilirsiniz.
 
Modası asla geçmeyecek zamansız tasarımların bulunduğu Altınbaş imzalı Yansıma Koleksiyonu, özgün stiller oluşturmak isteyen kadınlar tarafından büyük bir beğeni topluyor. Her biri yenilikçi tasarım hatlarıyla ön plana çıkan tasarımlar özel anlarınızın ömür boyu hatırlanabilmesini de sağlıyor.
 
Sizin için özel olan günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek ve bu anlarınızı ölümsüzleştirmek isterseniz Yansıma Koleksiyonu’nda yer alan mücevherlere göz atabilirsiniz. Değerli ve anlamlı hediye seçenekleri olarak dikkat çeken mücevherler özel anlarınızı taçlandırabilmenizi sağlıyor.
 
Hayatınızın her anında kendinizi özgür ve şık hissedebileceğiniz Yansıma Koleksiyonu mücevherleri pozitif hislerinizin dışarıya yansıyabilmesine imkan tanıyor. Sıradan günlerinizi bile ışıltılı ve anlamlı bir şekilde geçirebileceğiniz mücevherleri birbirinden farklı kombinlerinizde değerlendirebilirsiniz.
 
Altınbaş'ın birbirinden şık altın bileklik modelleri , altın kolye modelleri gibi farklı aksesuar modelleri ve çeşitleri için Altınbaş mağazaları ile tanışabilirsiniz.