ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA

Kids Altın

Altınbaş
Toplam 55 ürün var.
Altınbaş “Kids” koleksiyonunda çocukların renkli dünyalarına hitap edebilecek birbirinden özgün tasarımlar yer alıyor. Altının en saf hali ile hayata geçirilen ve Altınbaş’ın estetik tasarım dokunuşları ile hayat bulan aksesuarları yeni çocuk sahibi olan yakınlarınıza hediye olarak seçebileceğiniz gibi dilerseniz kendi çocuklarınız için de tercih edebilirsiniz.
 
Erkek ve kız çocuklar için özel olarak tasarlanan aksesuarlar çocukların büyük bir ilgi gösterebileceği ve kendi stillerini konuşturabilecekleri tasarım dokunuşlarına sahiptir. Çocukların sağlığı ve stili düşünülerek dizayn edilen ürünler çocukların sağlığına zararlı olabilecek herhangi bir madde içermemektedir.
 
Çocukların gün boyunca üzerlerinde taşıyabilecekleri tasarımlar aynı zamanda özel günlerde de kullanıma uygundur. Klasik tasarımların modernize edilerek tekrar hayata geçirildiği modeller arasında her çocuğun zevkine ve yaşına uyum sağlayabilecek modeller yer alıyor.
 
Doğanın insanlığa sunduğu önemli armağanlardan olan altının en ışıltılı halini dışarıya yansıtabilen modeller arasında çocukların ilgi alanlarına göre farklı tasarımlar da bulunmaktadır. Erkek ve kız çocuklar için farklı seçimler yaparak çocukların mutlu olmasını ve gün boyunca bu tasarımları üzerlerinde mutlulukla taşıyabilmesini sağlayabilirsiniz.
 
Doğum günleri ve özel partiler için de iyi birer hediye olan Altınbaş Kids koleksiyonu tasarımları arasında künyeler, bileklikler, bilezikler ve iğneli tasarımlar yer alıyor. Her biri titiz bir işçilik ile tasarlanan ürünler çocuklarınızın ömür boyu hatırlayacağı anıları yaratabilmesini sağlayacak.
Devamını Oku