ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
SIRALAMA
57 ürün
Altın Renkli Taşlı Yüzük
Altın Renkli Taşlı Yüzük
1.287 TL

%20 İndirimli Fiyatı

1.030 TL

Altın Renkli Taşlı Yüzük
Altın Renkli Taşlı Yüzük
1.295 TL

%20 İndirimli Fiyatı

1.036 TL

MİNİMAL ÇİZGİLERLE ŞIKLIĞINIZ DAİM OLSUN

Son zamanlarda tüm dünyada büyük ses getiren Minimalizm belgeselini izleyenler Joshua Fields Millburn ve Ryan Nicodemus’u tanıyor. Ancak izlememiş olanlar için kısaca bahsetmekte fayda var. Joshua ve Ryan ikilisine göre kişinin amaçsız bir şekilde mutluluğu arama eğilimi beyhude; esas mesele yaşamı daha anlamlı kılmanın yollarını bulmakta. İkili bu arayış sırasında minimalizmle tanışıyor ve hayatlarını bu çerçevede şekillendiriyor. Onlar için minimalizm hayatın farklılıklarını elemenin, esas olana odaklanmanın, mutluluğu bulmanın, kendini gerçekleştirmenin ve özgürlüğün aracı. Tam da bu nedenle onu bir yaşam biçimi olarak tanımlıyor ve şöyle ekliyorlar: “Minimalistler mutluluğu nesnelerde değil, hayatın kendisinde ararlar. Gerçek mutluluk kim olduğumuza, nasıl olduğumuza bağlıdır. Bu dünyada sınırlı bir zamanımız var. Bu zaman, maddi zenginlik sahibi olmak adına harcanabilir ya da anlamlı bir şekilde yaşanabilir. İkincisi birincisini dışlamayı gerektirmez ama durmaksızın maddi varlık peşinde koşmak anlamlı bir yaşama götürmez.”

Hep daha fazlasının istendiği, dolayısıyla da tatmin olmanın giderek zorlaştığı günümüzde Joshua ve Ryan’a hak vermemek elde değil. Mutlu olmak için gerçekten hep daha fazlasına ya da daha gösterişli objelere ihtiyaç var mı? Tabii ki hayır. Sahip olmak istedikleriniz için durmaksızın çaba sarf ederken anın ve var olanın tadını çıkaramamanın bir anlamı var mı? Elbette hayır. Peki kendinizi şık ve çekici hissetmek için her zaman kocaman pırlantalara ya da gösterişli takılara ihtiyaç var mı? Kesinlikle hayır.

Alışıldık formların ötesinde

Altınbaş da işte bu anlayıştan yola çıkarak şıklığından hiçbir zaman ödün vermeyen, ancak alışıldık gösteriş kriterlerine biraz es vermek isteyen kadınlar için minimal çizgilerin kullanıldığı takılara imza atıyor. Böylece kadınlar günlük hayatın bitmek bilmez koşuşturmasında üzerlerinde hiçbir ağırlık hissetmeden kendilerini özgür ve çekici hissedebiliyor.

Altınbaş’ın minimal takılarında zarafet her zaman ön planda. Kimi zaman ufak bir taş detayının kimi zaman zarif bir figürün dikkat çektiği bu tasarımlar sayesinde ekstra çaba göstermeye gerek kalmadan şıklığınızı ve zarafetinizi her daim koruyabilirsiniz.