ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Filtreler
17 ürün

Altın Tuğralı Kolye

12.707 TL

%20 İndirimli Fiyatı

10.166 TL

Altın Tuğralı Kolye

17.054 TL

%20 İndirimli Fiyatı

13.643 TL

Altın Tuğra Kolye

27.280 TL

%20 İndirimli Fiyatı

21.824 TL

Göz Alıcı Tuğralı Kolyeler ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

tugrali kolyelerOsmanlı döneminde padişahların imza olarak kullandığı özel tuğranın üzerlerinde yer aldığı altın kolye modelleri estetik tasarımları ile dikkat çekiyor. Mücevherler üzerinde sık sık kullanılan Osmanlı tuğrası hat sanatının eşsiz örneklerinden olan tuğraları gün boyunca üzerinizde taşımanızı sağlıyor.
 
Her yaştan kadının günün her anında kullanabileceği şekilde dizayn edilen Osmanlı tuğralı altın kolyeler klasik ve geleneksel altın kolye modellerini sevenlere de hitap ediyor. Klasikleşmiş tasarımların modern tasarım dokunuşları ile yeniden canlandığı Osmanlı tuğralı altın kolye modellerine sizler de Altınbaş güvencesi ile sahip olabilirsiniz.
 
Spor, klasik ve alternatif gibi pek çok farklı giyim stiline uyum sağlayabilen Osmanlı tuğralı altın kolye modelini sevdiklerinize hediye olarak da sunabilirsiniz. Özel günlerinizde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz Osmanlı tuğralı altın kolye modelleri ile sevdiklerinize gösterdiğiniz değeri hissettirebilirsiniz.
 
Altınbaş’ın yenilikçi ve özgün tasarım dokunuşları ile tasarlanan Osmanlı tuğralı altın kolye modeline tarzınızda yer vererek hayal ettiğiniz kombinleri gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Özel gün ve gecelerde kullanıma uygun olan Osmanlı tuğralı altın kolye modellerini dilerseniz gündelik kullanımlarda da değerlendirebilirsiniz.
 
Birbirinden özgün tasarımlara sahip olan Osmanlı tuğralı altın kolye modellerini inceleyerek sizler de stilinize ve zevkinize uygun olan kolye modellerine sahip olabilirsiniz. Altınbaş imzalı Osmanlı tuğralı altın kolyeler ile stilinizi renklendirmeye başlayabilirsiniz.