ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL !

Çerçeve Kolyeler

Geçmişten bu yana güçlü kadınların vazgeçilmezi altın kolyeler, Altınbaş ile ışıltı ve asaletini yeniden yansıtarak sizleri büyüleyici Altınbaş altın çerçeve kolyeler buluşturuyor. Parlak ve bir o kadar da kıymetli taşlarla bezenen bu özel kolyeler, bir sanat eseri kadar etkileyici ve asil duruşu; oval, su damlası ya da lale formları ile gündelik ve özel davetlerde dilediğiniz an boynunuzu süsleyerek çevrenizde hayranlık uyandırmanıza yardımcı olacak.

14 ve 22 ayar altının Altınbaş’ta kusursuz ve derin işçiliklerle yeniden hayat bulduğu çerçeve kolyeler; bu sezonda çevrenize de unutulmaz bir ışıltı yayıyor. Özel işlemeleri ile etnik bir esinti yaşatan altın çerçeve kolyeler, özellikle Osmanlı’dan günümüze kadar uzanan bir tasarım olarak göze çarpıyor. Tuğralı kolye tasarımları ile yüzyıllardır altını en güzel şekilde taşıyan kadınların vazgeçilmezi haline gelen altın çerçeve kolyeler, işlemelerindeki asalet ile herkesi kendine hayran bırakmayı başaracak.

Altın çerçeve kolyelerde, özel taşlar adeta bir nakış gibi işlenerek Altınbaş ile göz alıcı bir güzelliğe dönüşüyor. Sevgi ile işlenen her bir motif ise altın kolyelerin asaletini yeniden güçlendirerek çevrenizde farklı bir hava yaratmanız da etkili oluyor. Geleneksel hatların yenilikçi bir dizayn ile yeniden şekillenmesinden doğan bu özel koleksiyonun her bir üyesi mücevher koleksiyonunuzun baş tacı olacak. Siz de birbirinden şık ve tasarım Altınbaş altın çerçeve kolyeleri ister kendinizi ister sevdiklerinizi şımartmak için satın alabilir, sevdiklerinizle unutulmaz anılar biriktirmeye başlayabilirisiniz.

Devamını Oku
Toplam 6 ürün var.
Altın Çerçeve Kolye

% 20

Altın Çerçeve Kolye
563 TL'den başlayan taksitlerle
2.251
Altın Çerçeve Kolye

% 20

Altın Çerçeve Kolye
565 TL'den başlayan taksitlerle
2.258
Altın Çerçeve Kolye

% 20

YENİ
Altın Çerçeve Kolye
612 TL'den başlayan taksitlerle
2.448
Altın Çerçeve Kolye

% 20

Altın Çerçeve Kolye
617 TL'den başlayan taksitlerle
2.466
Altın Çerçeve Kolye

% 20

Altın Çerçeve Kolye
648 TL'den başlayan taksitlerle
2.592
Altın Kolye
Altın Kolye
905 TL'den başlayan taksitlerle
3.618