ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA

Anneler Günü’nde Altınbaş’tan;

Anne ve Kızlarına Özel Twin Koleksiyonu

Altınbaş, “hayatımızın en değerlisi” annelerimiz için Anneler Günü’ne özel yeni koleksiyonunu görücüye çıkarıyor. Anne sevgisini şık tasarımlarıyla anlatan Altınbaş, “Twin Koleksiyonu”nda anne ve kızları için Anneler Günü’ne özel eşsiz bir hediye sunuyor.

Anneler Günü’nde bu yıl asaleti zarif tasarımlarıyla buluşturan mücevher sektörünün lider markası Altınbaş, bu anlamlı gün için hazırladığı koleksiyonu ile baş tacı olan annelere sonsuz sevgiyi anlatıyor. Twin adını taşıyan koleksiyonda, anneler ve kızları için aynı figürlü altın bileklikler yer alıyor.

Özel tasarımları ile doğadan ilham alan Twin Koleksiyonu’nda; bilgeliği, deneyimi ve derin bir birikimi sembolize eden kaplumbağa, insanların sadık dostu, koruyucu yunus ve tavşan gibi sevimli hayvan figürlerinden oluşan bileklikler anneye verilebilecek en güzel hediye olan koşulsuz sevgiyi vadediyor.

Annenize en şık hediye Altınbaş’tan

Anneler Günü’nde değerli anneler ve kızları için zarafetin ön plana çıktığı tasarımlarıyla ışıl ışıl bir koleksiyon hazırlayan Altınbaş, hem gece hem gündüz için birlikte kullanabilecekleri oldukça şık bir alternatif sunuyor. Anneler Günü'ne özel hediyelerle annenize ne kadar özel olduğunu hissettirmek için en yakın Altınbaş mağazasına uğramanız yeterli.

 

Basın Bültenleri