ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA

Manevi gücü ve doğal taşların ışıltısını Altınbaş ile keşfedin!

 

Mücevher sektöründe yeniliklere ve ilklere öncülük eden markası Altınbaş koruyucu duaların yer aldığı Te’sir koleksiyonuyla takı tasarımına farklı bir bakış açısı getiriyor. Kolyeler, her şeyin koruyucusu olan Allah’ın 99 isminden esinlenerek yapılmış Hafizanallah ve ihlas suresinden yola çıkılarak tasarlandı.

 

Manevi aşkın dualarının koruyuculuğu ile buluştuğu Te’sir koleksiyonu, eşsiz tasarımı ve birbirinden güzel değerli taş seçenekleri ile takı tutkunlarının beğenisine sunuldu.

 

Ametist ve smoky taşlı rengi ile iki farklı alternatifin beğeniye sunulduğu kolyelerin önünde Her şeyin koruyucusu olan Allah’ın 99 isminden esinlenerek yapılmış Hafizanallah  (koruyucu muhafaza eden Allah), arka yüzünde ise taşın arkasından görülen, tevhid özü olan ihlas suresi okunuyor.  

Ramazan ayı boyunca 990 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulan Te’sir kolyeleri, Allah’ın 99 isminden esinlenerek yapılmış tasarımları boynunda taşımak isteyenleri Altınbaş mağazaları ve online satış sitesi altinbas.com’ a bekliyor.

 

Basın Bültenleri