ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA

Her Şey Bir ‘’Söz’’ ile Başlar… İlk bakışı, ilk gülüşü ve ilk buluşmayı verilen ilk ‘’Söz’’ler takip eder…

ALTINBAŞ, GENÇ KOLEKSİYONU “PROMISS” ile

2016 YILINA DAMGASINI VURACAK

Mücevher sektörünün lider markası Altınbaş, ‘’ilkler’’den aldığı ilhamı, aşkın en köklü geleneği olan söz ile ‘’Promiss’’ koleksiyonunda buluşturdu.

Geleneği yenilikçi bir anlayışla yorumlayan Altınbaş, özel tasarımlardan oluşan Promiss’i, 17 Kasım’da Rixos Pera İstanbul, Chapelle Bistro Bar’da düzenlediği büyüleyici bir davet ile mücevher tutkunlarına tanıttı.

“Gençlerin İlk Mücevher Markası” olma hedefiyle yaratılan Promiss Koleksiyonu’nun 45 farklı parçasının tanıtıldığı lansmanda, 14 ayar altın ve pırlantadan oluşan yüzük, küpe, kolye ve bileklikler sergilendi.

Nesilden Nesile Yaşayacak Mücevherler

Geçmişten günümüze uzanan, doğduğu topraklardan aldığı ilhamı, uluslararası trendler ile birleştiren Altınbaş, nesilden nesile yaşayacak olan Promiss Koleksiyonu ile gençlerin ilk heyecanlarını unutulmaz kılıyor.

Tutkuyu ve nostaljiyi aşk ile birleştiren, modern çizgilerle yeni bir akım başlatan AltınbaşPromiss ile yaşam boyu tüm mutlu anlara değer katmak üzere aşkın köklü geleneklerini söze dönüştürüyor.

Aşkın En Saf Hali Söz ile Mühürleniyor

Aşkın en saf halinden ilham alarak hazırlanan göz alıcı koleksiyon,  özgürlüklerinin peşinden giden, teknolojiye tutkun, meydan okuyan, sorgulayan, tutkuyla yaşayan, şıklığından ödün vermeyen tasarım düşkünleri için yaratıldı.

500 $ - 2,500 $ fiyat aralığında satışa sunulan, yeni bir akımın öncüsü olmaya aday koleksiyon sözünün altına Promiss ile imza atacak herkesi Altınbaş mağazalarına ve promiss.me online satış sitesine bekliyor.

 

 

Basın Bültenleri