ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA

Mavinin Büyülü Dünyasına Altınbaş İle Yolculuk

Altınbaş; yaz sezonunda pırlanta ve değerli taşlardan oluşan eşsiz mücevherlerini moda severlerle buluşturuyor. Gecenin içinde ışıldayan pırlantalar, eşsiz mavinin en güzel  tonlarını barındıran taşlarla bezeli mücevherler göz kamaştırıyor.

Mücevher sektörünün lider markası Altınbaş’ın birbirinden özel tasarımları yaz aylarında da ışıldamaya devam ediyor. Mücevher tutkunlarının beğenisine sunulan değerli taşlardan oluşan mücevherler yaz aylarında hem gündüz hem gece ışıldayarak stil sahibi kadınların vazgeçilmezi oluyor.

Mücevherlere renkleri ile ilham veren Ametist, Mavi Topaz ve Safir taşlarının öne çıktığı Altınbaş tasarımlarında yoğun olarak kullanılan mavi ve mor, mücevherlerin büyülü dünyası ile buluşuyor. Yaz mevsiminde stil sahibi kadınların imajını tamamlayacak olan mücevherler, gökyüzü ve denizin rengi olan mavi tonları ile huzur, sonsuzluk ve hayal gücünü sembolize ederken mor renkli ametist taşlı mücevherler ise simgelediği lüks ve ihtişam ile sofistike bir kimliğe bürünüyor.

Altınbaş’ın dokunuşu ile yeniden yorumlanan farklı büyüklük ve karatlardaki pırlantalarla bezeli kolye, küpe ve yüzükler sade ama bir o kadar ihtişamlı görünümleri ile yaz gecelerinde yıldız gibi parlamak, şıklığına şıklık katmak isteyen kadınların beğenisine sunuluyor. Yaz mevsiminin en güzel anlarını, mavinin en güzel tonlarıyla karşılayan mücevherler Altınbaş mağazalarında mücevher tutkunlarını bekliyor.

 

Basın Bültenleri