ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA

Babalar Günü’ne Özel Hediyeler Altınbaş’ta

Mücevher sektörünün lider markası Altınbaş’ın, erkek pırlanta ürünleri, Osmanlı esintilerini taşıyan Hanedan Koleksiyonu ve  mağazalarında satışa sunduğu İsviçre’nin iddialı saat markalarından Pilo Geneve,Epos, Atlantic ve Continental,Adriatica babanıza çok yakışacak!

 

Altınbaş, Babalar Günü’nde kalıcı ve değerli bir hediye arayanlar için birbirinden şık alternatifler sunuyor.

 

Altınbaş’ta artık saat de var!

Tasarımlarını kendine özgün tarzı ile oluşturarak bir dünya markası olan Altınbaş, İsviçre’nin en iyi saat markalarını mağazalarında satışa sunuyor. İsviçre’nin Cenevre şehrinde 2001 yılında üretilmeye başlanan Pilo Geneve, mekanik saat anşlayışına farklı bir boyut kazandıran Epos,  marin temasıyla saat koleksiyonu tasarlayan Atlantic, tasarımlarını İtalyan modasından esinlenerek oluşturan Adriatica ve her zevke  hitap eden bir koleksiyona sahip Continental arasından babanıza en yakışanı seçmekte zorlanacaksınız.

Altınbaş’ın İstanbul’da Akbatı AVM, Galleria, Nişantaşı, Nuruosmaniye, Olivium Outlet, Marmara Forum ve Sultanahmet mağazalarında;  Ankara’da Ankamall’de; Gaziantep’te Gazimuhtar ve Sanko Park’ta; İzmir Alsancak ve Forum Bornova mağazalarında; Kocaeli’de Gebze Center’da; Kahramanmaraş’ta Piazza AVM’de; Kıbrıs’ta Gazimağusa, Girne ve Lefkoşe mağazalarında, Malatya’da Malatya Park’ta; Tekirdağ’da Tekira AVM mağazalarında ve  Showroom/E Shop’ta birbirinden şık saatleri bulabilirsiniz.

Hanedan Koleksiyonu ile gelen şıklık

Altınbaş’ın Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş dönemi padişahlarından ve önemli olaylarından esinlenerek hazırladığı yedi farklı yüzük tasarımından oluşan “Hanedan” koleksiyonu Babalar Günü’nün en şık hediyelerinden biri olacak.

 

Özel olarak hazırlanan Hanedan koleksiyonu; yedi farklı yüzük tasarımından oluşuyor. Koleksiyonda yer alan Kayı, Taht, Rüya, Hüdavendigar, Yıldırım, Saltanat ve Zihgir (Okçu) yüzükleri ayrı hikayalere sahip…

 

“Ailenizin CEO’su” babanıza

Her ailenin “CEO’su” ve lideri babalar için tasarlanan pırlanta erkek ürünleri, birbirinden şık ve değerli yüzük, kravat iğnesi ve kol düğmelerinden oluşuyor. Yıllarca sevgiyle hatırlanacak sarı altın ve beyaz altının beyaz pırlanta, siyah pırlanta, oniks ve yeşil kuvars taşıyla buluştuğu “yüzük, kravat iğnesi ve kol düğmeleri”nden oluşan ürünler, babanıza unutulmaz bir hediye olacak.

 

Babalar Günü’nde babanıza sevginizi yansıtabilecek en güzel hediye seçenekleri Altınbaş Mağazaları’nda…

 

 

Basın Bültenleri