ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA

Altınbaş’tan Sonsuz Mutluluğa Uzanan Evlilik Setleri

Mücevherat sektörünün lider markası Altınbaş, yüzyıllardır aşkın ve sadakatin temsilcisi pırlantanın büyülü hikayesinden yola çıkarak birbirine söz veren çiftlere ömür boyu eşlik ediyor. Altınbaş eşsiz parlaklığa sahip pırlanta,altın ve incili evlilik seti tasarımları ile gelinlerin en özel anlarında sonsuz aşka vurgu yapıyor.

En mutlu anların vazgeçilmez markası Altınbaş, gelinlere özel hazırladığı tasarımları ile evlilik sezonunu karşılamaya hazırlanıyor.

Yepyeni bir yaşama evet diyeceklerin mutluluğuna ortak olan Altınbaş, gelinlere özel şık ve zarif koleksiyon ürünleri ile sonsuz aşkı vadediyor. Altınbaş’ın dokunuşu ile yeniden yorumlanan farklı kesim ve karatlardaki pırlantalar ve inciler ile bezeli kolye, küpe ,bileklik ve yüzüklerden oluşan her bütçeye uygun evlilik setleri stil sahibi gelinlerin büyük beğenisini topluyor.

Aşkın en güzel hediyesi olma özelliğini 15. yüzyıldan beri sürdüren pırlanta, günümüzde hala bitmeyen aşkların ilk tercihini oluşturuyor. Zarif ve estetik koleksiyon ürünleri ile göz alıcı tasarımlara imza atan Altınbaş, gelinlerin en mutlu anlarını ölümsüz kılacak çok sayıda alternatif sunuyor.

Altınbaş, çarpıcı ve göz kamaştıran tasarımları ile hayatının en anlamlı anlarında ilgi odağı olmak isteyen gelinleri mağazalarına ve online satış sitesi altinbas.com’a bekliyor.

 

 

Basın Bültenleri